Vrouwenvereniging

Afdrukken PDF

 

De vrouwenvereniging van onze gemeente heeft als naam: Bid en Werk. Op onze vereniging staat Gods Woord centraal. Van september tot en met april komt de vrouwenvereniging één keer in de twee weken bij elkaar op donderdagavond. De avonden duren van 19.45 uur tot 21.30 uur en worden geleid door onze presidente. Naast avonden waarbij er vaak rond een thema iets voorgelezen wordt, zijn er ook creatieve avonden, nodigen we regelmatig een spreker uit en organiseren we soms een quiz. Alle vrouwelijke leden van onze gemeente zijn welkom op onze verenigingsavonden.

 

Wilt u meer weten, neem dan contact op met met mevr. Westerlaken (0342-442846) of mevr. Lassche (0342-442933 / of mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

De geplande verenigingsavonden vind u in de kerkbode of neem contact op met bovenstaande personen

 

Nieuws

U bent hier:   HomeVrouwenvereniging
| + -